Xavier Baumaxa

co je nového

Backstage Honzy Křížka

Poslechněte si, o čem si XB povídal s Honzou Křížkem
http://radio.nananuk.cz/show/backstage/17-xavier-baumaxa

Chystá se nové CD IDUETO

Nazdar Fanoušku a Fanynko,
pokud bys měl/a zájem někomu k Vánocům předplatit chystané CD IDUETO se vstupem na křest nebo s doručením poštou stačí, abys poslal/a příslušný obnos a ozval/a se na mail xb.idueta@gmail.com, kde dohodneme komu chceš voucher věnovat a kam ho chceš poslat.
My pak voucher vytiskneme a doporučeně odešleme na dohodnutou adresu.

Zde je pak více informací k předplatnému:

na Apríla v lichý rok, jak je již tradicí, vydávám novou desku. Tentokrát se krom mužů bude líbit i ženám a jelikož na ni chystám několik duetů se slavnými českými i zahraničními zpěvačkami, bude se deska jmenovat IDUETO.

Křest IDUETA je naplánován na 4.4.2017 v Lucerna Music Baru v Praze.

Natáčet se bude v lednu, míchat a masterovat v únoru a březnu. Stejně jako u dvou předchozích CD potřebuji koruny na všechno předem (studio, muzikanti, grafika, emise CD, atd.).

Chci i tentokrát přímo oslovit původní přispěvatele desek Dawntempo a Pijano i fanoušky na facebooku a pokud máš zájem přispět znovu, i tvé přátele, kterým bys mohl tento mail přeposlat.

Cenové hladiny příspěvku jsou pouze dvě:

Za 300 Kč nabízím přednostní doručení CD poštou nebo předání na křtu 4.4.2017 v Lucerna Music Baru v Praze.

Pošleš obnos na níže uvedené konto, do zprávy pro příjemce uvedeš své jméno a email + poznámku "KŘEST" nebo ADRESU, kam chceš CD doporučeně zaslat.

Pokud napíšeš do poznámky "KŘEST", budeš uveden na guestlistu. U vchodu do LMB dostaneš CD a budeš vpuštěn zdarma na koncert.

Pokud chceš CD poslat poštou, musíš si případný vstup na křest zaplatit.
Na další jiné koncerty volný vstup také neplatí (organizačně komplikované - vyzkoušeno).

Pokud chceš např. 2 CD a dva volné vstupy na křest, stačí poslat 600 Kč a do poznámky uvést "KŘEST" + jména obou osob pro volný vstup nebo uvést poštovní adresu, kam ti dvě CD máme poslat poštou.

Můžeš také přispět JEN TAK, tím pádem neuvádíš žádné osobní údaje, což bude chápáno jako DAR.

Druhá cenová hladina je 20.000 Kč (ano, zvedli jsme se) a tou si kromě 4ks CD a 4 volných vstupů na křest kupuješ můj soukromý koncert kdekoliv v ČR do konce roku 2017. (Platí pouze pro soukromé akce, nikoliv pro akce komerčního charakteru.)

ČÍSLO KONTA JE: AirBank 1342138012/3030

NEZAPOMEŇ DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVÉST JMÉNO A E-MAIL + POZNÁMKU "KŘEST", NEBO ADRESU PRO PŘEDNOSTNÍ ZASLÁNÍ PODEPSANÉHO CD!!!

PENÍZE LZE ZASÍLAT ODE DNE VYHLÁŠENÍ SBÍRKY DO 6.1.2017 (DEADLINE SBÍRKY TŘÍKRÁLOVÉ!)

PROSÍM, PŘEPOSLI SVÝM PŘÁTELŮM!

CD vyjde bez ohledu na vybranou cílovou částku, čím více vás přispěje, tím méně si budu muset půjčovat.

Děkuji za Tvou přízeň a těším se na nové CD IDUETO, kde hlavní roli budou hrát ženy, vztahy s ženami a trocha toho piptí...

Přeji Ti krásný den,
Xavi.
xb v lmb

XB v LMB

Xavier Baumaxa vystoupí 5.12.2016 sólově, bez doprovodných muzikantů, na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru a zahraje průřez své dosavadní tvorby. Litvínovský bard ve své okleštěné syrové formě. Nenechte si ujít!
storm

X.B. Jazz Punk Trio feat. Black Ďábel

20.10.2016 v pražském klubu Storm vystoupí X.B. Jazz Punk Trio a také Black Ďábel, král cigánskýho rapu, kterej je syrovej, jak pes.
xb

X.B. Jazz Punk Trio na Střeláku

Ve čtvrtek 8. 9. 2016 od 20.00 hodin zahraje X.B. Jazz Punk Trio ve složení Matej Benko, Rasťo Uhrík a Xaver Baumaxa na pražském Střeleckém ostrově.
BEJSBOLKA XAVIER BAUMAXA

Čepice nově na shopu

Na shopu jsou nově k dostání čepice pro fanouše a fanoušátka.

Poláček si stopl Baumaxu v Litvínově

Unikátní vystoupení dvou přátel, písničkáře Xaviera Baumaxy a reportéra Tomáše Poláčka, který v létě objel stopem svět.
Poláček promítá a vypráví například o nebezpečné jízdě ruskou Cestou kostí, o ilegálním přecházení hranic v rozpálené Střední Americe nebo o stopování v mrazivé Patagonii, Xavier Baumaxa hraje regulérní koncert, oba pak společně besedují s diváky.
Součástí večera bude křest intimního cestopisu "STOP, aneb Světové tažení Ochmelky Poláčka".

Em a On

24. 2. 2016 od 18:00 hodin v Café Lajka se koná projekce filmu Vladimíra Michálka Em a On + proběhne koncert Xaviera Baumaxy za účasti Em Rudenka.

V Ostravě pendlovat nebudu

Velmi se omlouvám pořadatelům i fanoušům ostravské Pendl Night, ale vzhledem k tomu, že 6.2. začínají jarní prázdniny, musím pendlovat se svými dětmi.

Křest CD Planety

Přední hudebníci naší populární i alternativní scény se spojili v unikátním projektu “Planety”. Jde o písně s vesmírnou tématikou pro děti i dospělé z pera významného pianisty a skladatele Mateje Benka. Každému tělesu propůjčil hlas jiný zpěvák, například Richard Müller, Dan Bárta, Klára Vytisková, Ondřej Ruml, Xavier Baumaxa a další.

Na křtu CD bude příležitost vidět téměř všechny interprety na společném pódiu. Jediný živý koncert se uskuteční v Lucerna Music Baru, 20. ledna 2016.

Nejbližší Koncerty

Krásno u Sokolova

Čistá u Rakovníka

Cihelna

Prostějov

Zámek
Všechny koncerty

Nabídka v shopu

XB
Více z nabídky